Kezdőlap » Aktualitások, hírek
Gönczi-nap
A hagyományos Gönczi-nap 2014. november 21-én került megrendezésre idén iskolánkban.

Az ünnepi napot megelőző két hétben zajlottak a Gönczi-versenyek, amelyek közül idén újdonság volt az "Énekelj velünk idegen nyelven" című zenei vetélkedő.

Ugyanezen napon került sor az Európa-napra, ami egy országos vetélkedősorozat, és a megyében a mi intézményünk nyerte el a jogot pályázat alapján, hogy részt vehessen ezen a színvonalas versenyen.

Az egyes eseményekről fotók megtekinthetők a képekre katttintva, vagy a Galériában!

Filmpremier - Zártosztály
2014. október 18-án a Művelődési Központban került sor a Zártosztály című film premierjére, amiben iskolánk tanulói a főszereplők és a film egyik készítője az iskola informatika-tanára, Hantos András.

Ide kattintva a film weboldalán sok érdekességet találhat mindenki magával a filmmel és a bemutatóval kapcsolatban is!
Gólyaavatás
2014. október 18-a volt az a nap, ami minden kilencedik évfolyamos naptárában kiemelten szerepelt, ugyanis ezen a napon volt iskolánkban a gólyaavatás.

A rendezvényről készült fotókat megtekintheti a Galériában vagy a képre kattintva!
Megemlékezés az aradi vértanúkról
2014. október 6-án iskolánk diákjai adták a műsort a városi megemlékezésen.

A délelőtti iskolai megemlékezésről készült fotók megtekinthetők a Galériában vagy a képre kattintva!
Zene Világnapja
2014. október 1-jén a Zene Világnapja alkalmából immár hagyományosnak mondható, egész délelőttős programsorozatra került sor iskolánkban. Az órák közötti szünetekben változatos zenei produktumokkal szórakoztatták diáktársaikat azok a tanulók, akik valamilyen zenei ágban tehetségesek.

A napi eseményekről készült fotók megtekinthetők a Galériában vagy a képre kattintva!
Tanévnyitó
2014. szeptember 1-jén reggel 8 órakor iskolánk tornatermében került sor az ünnepélyes tanévnyitóra. Igazgatónőnk köszöntötte a diákokat és tanárokat, majd ismertette a nyáron történteket és az előttünk álló tanév fontosabb eseményeit. Ezután virággal köszöntötte a tantestület Varga Lászlót, az iskola egykori volt tanárát és igazgatóját, aki pontosan 50 évvel ezelőtt, 1964. szeptember 1-jén kedzte munkáját pályakezdő tanárként az intézményben és nyugdíjazásáig itt dolgozott.

A tanévnyitóról készült képeket a Galériában vagy ide kattintva lehet megtekinteni!

Tájékoztatás
Az intézmény 2014. július 28 - augusztus 1-ig
valamint 2014. augusztus 18-augusztus 22. között ZÁRVA tart.

Ügyeleti napok: minden szerdán 8-12 óráig!

Javítóvizsga időpontja 2014. augusztus 26.  (kedd) 8 óra!

Tanévnyitó ünnepély 2014. szeptember 1-jén 7,45-kor lesz!

Nyári ügyelet
Iskolánk a nyári szünet alatt vezetői ügyeletet tart, melynek időpontja:

szerda (minden héten) 8-12 óráig
Beiratkozás a 2014/15-ös tanévre
A beiratkozás 2014. június 25 -én (szerda) lesz, 8-tól 12 óráig.

A beiratkozáskor hozni kell:
  • a felvételről szóló határozatot
  • megrendelni kívánt tankönyvek listáját kitöltve
  • „Igénylőlap tanulói tankönyvtámogatáshoz” című nyomtatványt kitöltve a szükséges igazolássokkal együtt
  • az általános iskolai bizonyítványt
  • a diákigazolvány igényléshez az Okmányiroda által kiállított NEK adatlapot és a diákigazolvány árát (1.400,-Ft-ot)
  • a Szakértői és Rehabilitációs Bizottság érvényes szakvéleményét, amennyiben a tanuló sajátos nevelési igényű.

Ballagás 2014
Iskolánkban 2014. május 3-án délelőtt került sor az iskola legnagyobb és legszebb ünnepére, a ballagásra.

A rendezvényről további képek megtekinthető a Galériában vagy ide kattintva!
Ideiglenes felvételi jegyzék a 2015/16-os tanévre
Az ideiglenes felvételi jegyzék megtekinthető az alábbi linkre kattintva:

Oldal: 3 / 9 < 1 2 3 4 5 6 > >>